У нашому закладі освіти відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Ідея та організація ярмарку належить учнівському самоврядуванню, до якого входять представники із всіх класів.

Торти, пляцки, тістечка, печиво, вафлі, піца, сік, чай – чого тільки не було на столах! Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й вчителі!

Ярмарок спричинив неабиякий ажіотаж у школярів, вчительського колективу та гостей і жителів селища, які заповнили подвір’я школи, щоб придбати домашні вироби та зробити свій внесок в підтримку боєздатності українських захисників!

Спільними зусиллями зібрали – 33 000 грн. Дякуємо за активність та підтримку усім, хто долучився до ярмарку, ви неймовірні. Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги!