Зарахування учнів до 10 класу відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9-х класів, які не виявили намір припинити навчання і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти. Зарахування учнів до 10 класу з числа випускників інших навчальних закладів загальної середньої освіти здійснюється після отримання свідоцтва про здобуття базової середньої освіти та на підставі заяви батьків (або осіб, що їх замінюють).

Відповідно до анкетування учнів 9-х класів та їх батьків у 2024/2025 н.р. буде здійснюватися набір в 10 клас з профілізацією українська мова.

Інформація про планову мережу 10-го класу на 2023/2024 навчальний рік станом на 03.05.2023:

К-сть запланованих класівПотужність класу
(к-сть місць)
 К-сть учнів, які виявили бажання навчатися у 10 класі за визначеним профілем Кількість вільних місцьПрофільні предмети
1301515Українська мова

❗️Для зарахування на вільні місця до закладу освіти заяви подаються до 14 червня 2024 року включно особисто одним із батьків, з представленням документа, що посвідчує особу заявника, до якої додаються документи: https://vob.org.ua/perelik-dokumentiv-1
❗️На вільні місця діти зараховуються відповідно до пунктів 3-16, глави 4, розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до закладів освіти, крім випадку, визначеного пунктом 2, глави 4, розділу ІІ
❗️Якщо кількість поданих заяв про зарахування до 10-х класів не перевищує загальну кількість місць у класі (класах), директором школи до 17 червня 2024 року видається наказ про зарахування.
❗️У разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування до 10-х класів станом на 14 червня 2024 року буде перевищувати загальну кількість місць у класі (класах), закладом освіти оголошується проведення вступних випробувань.

‼️Інформацію про порядок прийому дітей до 10-х класів та кількість вільних місць батьки можуть отримати на офіційному вебсайті закладу освіти.

Консультації за телефоном 067-932-59-31 – Алла Вікторівна.

Електронна адреса школи school-13@bucha-rada.gov.ua.