Зарахування учнів до 10 класу відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9-х класів, які не виявили намір припинити навчання і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти. Зарахування учнів до 10 класу з числа випускників інших навчальних закладів загальної середньої освіти здійснюється після отримання свідоцтва про здобуття базової середньої освіти та на підставі заяви батьків (або осіб, що їх замінюють).

На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у класах закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про повну загальну середню освіту».

Заяви про зарахування можна подати особисто, електронною поштою, іншими засобами зв’язку через класного керівника чи у будь-який інший спосіб. Для отримання більш детальної інформації щодо способу подачі заяви та документів необхідно безпосередньо звернутись до закладу освіти.

Відповідно до анкетування учнів 9-х класів та їх батьків у 2023/2024 н.р. буде здійснюватися набір в 10 класи з профілізацією українська мова.

Інформація про планову мережу 10-го класу на 2023/2024 навчальний рік станом на 03.05.2023:

К-сть запланованих класівПотужність класу
(к-сть місць)
 К-сть учнів, які виявили бажання навчатися у 10 класі за визначеним профілем Кількість вільних місцьПрофільні предмети
120155Українська мова