«І лине над землею Шевченкове святеє слово»

Майже два століття в українській історії височить постать видатного поета, художника, офортиста, прозаїка, драматурга, мистецтвознавця,  політичного і громадського діяча, філософа, історика Тараса Григоровича Шевченка. Його поетичні твори, неповторні образи, картини й барви,унікальні ідеї, мотиви, жанрові форми залишені нам у спадок, – це джерело, з якого черпатимуть наснагу ще десятки нових поколінь.IMG_7502

IMG_7567

В Бабинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся загальношкільний конкурс юних декламаторів, в яких взяли 39 учнів 1-11 класів.  Переможці конкусру  Боднар Олег (учень 2-А класу), Самусенко Поліна (3-А клас),  Макарчук Дмитро  ( учень 4 класу), Дурицька Вікторія ( учениця 4 класу), Єдалова Єлизавета (учениця 4 класу), Шеремет Іван ( учень 4 класу), Федієнко Аліна  (учниця  5 класу),IMG_7529  Сікорська  Тетяна (учениця 7 класу),      Вахненко Інна           ( учениця 11 класу).  Всіх учнів було нагороджено подяками та грамотами на лінійці.