6 травня 2016 року у Бабинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений День цивільного захисту з метою забезпечення цивільного захисту суб’єктів навчально-виховного процесу та відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Для учнів школи були проведені бесіди з правил оповіщення при надзвичайних ситуаціях, дій при аваріях з вибухами та пожежами, поведінки у разі захоплення заручником.

Напередодні і в День ЦЗ були проведені інструктажі та практичні заняття з формувань ЦЗ, що дало можливість ще раз скоординувати дії підрозділів і провести термінову евакуацію за 5 хвилин. З учнями початкової школи проведено роз’яснювальну роботу. В навчальній евакуації прийняли участь учні та педагоги школи. ВО директор О.А Боярчук свою доповідь акцентувала на питанні надбання знань з правил евакуації, вміння захистити себе, своїх близьких від небезпеки під час НС та вміння  надання першої допомоги.

6u2mOpK37GI

awhHNurpUBg (1)