IMG_5716Зустріч з письменниками

16 листопада 2013 року в приміщенні Національного музею літератури України (м. Київ) до 200-річя від дня народження генія українського народу Т.Г. Шевченка відбулась прем’єра літературно-мистецького альбому «Україна – Шотландія, дві країни – одна краса», присвяченого Пророку української нації.
Автором видання є Георгій Бабійчук, член Національної спілки художників України, заслужений діяч культури і мистецтв України, лауреат Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «Золота Фортуна» в номінації «За відродження кращих національних традицій у мистецтві та гідне представлення України за кордоном», який пракорінням пов’язаний із селом Небрат Бородянського району.
Альбом нещодавно вийшов друком у видавництві «ДАБЛК» (м. Київ).IMG_5542
Глядачами в затишній залі музею були 128 учнів, учителів та бібліотекарів 13 загальноосвітніх навчальних закладів району. Взяли участь в цьому заході і вчителі української мови Бугай Світлана Григорівна, Боярчук Олена Анатоліївна, бібліотекар Самусенко Алла Вікторівна та учні школи 6-8 класів Бабинецької загальноосвітньої школи
Цікавістю світилися дитячі очі під час виступів іменитого земляка, автора книги Георгія Бабійчука та заступника директора Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка Національної академії наук України Сергія Гальченка. Зачарувала присутніх виконанням пісень на слова Т. Шевченка бандуристка Надія Боянівська. Розділити радість знайомства з новим виданням разом з дітьми прийшли письменниці Леся Воронина та Лариса Ніцой.IMG_5556

IMG_5642[1]

IMG_5661[1]
Захід організовано та проведено методистом методичного кабінету відділу освіти Кириленко Л.П. та старшим науковим співробітником Національного музею літератури України Каменчук В.В.