![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/310688748_3162686770713651_7020927306620090578_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/310928015_3162687240713604_8094586832497174818_n-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/310963212_3162686657380329_5260328435828592457_n-1064x1088.jpg)
Розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2022!
Цьогоріч його гасло – «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».
Учні 5-6 класів розпочали місячник активно! На уроках трудового навчання виготовили патріотичні закладки-кіски для книг у жовто-блакитних кольорах. Ці закладки діти планують подарувати молодшим школярам. Такий презент стане у нагоді для юних любителів читання і справжніх українців!