Сьогодні на базі Бучанського центру позашкільної роботи імені Андрія Куцевалова(БЦПР) та Пластового Вишкільного Центру центром національно-патріотичного виховання та спортивної роботи відділу освіти Бучанської міської ради проводили вишкіл для ройових та їх заступників.
Поділивши джур на рої, вони отримали можливість вибрати ройового, визначитись з назвою та гаслом, а також вибрати ройову пісню. Попрацювавши в команді джури мали змогу роззнайомитися та побачити здібності один одного.
Пройшли вишкіл з розбірки та збірки бойової зброї, стрільби з пневматичної гвинтівки та Впоряду.
Погралися в ігри на знайомства та провели вправи на командоутворення.
#Джура2024БучанськаМТГ #dzhura_2024 #джура_2024 #dzhura_2023 #джура_2023
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1698921563111.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1698921565595.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1698921572290-1.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1698921559804.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1698921576506.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1698921580323-817x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1698921583108-817x1088.jpg)