«День розвитку» під час проведення тижня психології пройшов під гаслом «Там, де є життя і свобода – є місце для творчості». Творчість виступає необхідною умовою становлення особистості, її розвитку, самопізнання. Творчість базується на прагненні створити нове, досі неіснуюче, краще. Творчість, в будь-якому випадку, рух вперед, вдосконалення, прагнення до прекрасного.
Творча активність людини проявляється у прагненні до пошуку нових шляхів розв’язання проблемних ситуацій, подолання труднощів, до відкриття нових явищ, здатності приймати нестандартні рішення.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/338237906_606272691559475_1437749498852949942_n.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/341695056_184677014390938_2575376953976879726_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/342176121_638234467751358_750497675077305989_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/342502855_1307249216520908_6098466272558815850_n-1088x816.jpg)