У шкільній бібліотеці проходить виставка робіт учасників всеукраїнської фотовиставки “Щасливі діти розповідають про українське дитинство”.

Діти з чотирьох областей України діляться своїм баченням щастя через об’єктив фотокамери. На фотовиставці представлені роботи нашої учениці Ярини Батюсь.

Виставка є частиною масштабного всеукраїнського проєкту “Надання багатогалузевої комплексної підтримки ВПО, особам, які повернулися, та місцевим громадам у Київській, Харківській, Миколаївській та Херсонській областях”.

Фотовиставка проходить за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України, у партнерстві з ГО “Я-БУЧАНЕЦЬ ” та ГО “Десяте квітня”, під керівництвом міжнародної організації CESVI, за фінансової підтримки Гуманітарного фонду України (UHF).

Приходьте підтримати юних фотографів та побачити Україну їхніми очима!