Сьогодні, 22.11.2023, в нашому закладі освіти відбулися практичні навчання з тактичної медицини та тактичної підготовки роїв середньої ланки «Молоді козаки» та старшої – «Козацька люлька», щоб підготуватися до участі у військово-патріотичній грі “Сокіл” (“Джура”).
Вихованці гуртків відпрацювали надання невідкладної медичної допомоги та базовий алгоритм роботи з пораненими на полі бою в різних зонах бойових дій, зокрема евакуацію постраждалого та одночасне уникнення поранень.
Особливу увагу було приділено зупинці кровотечі, а також безпечному й швидкому переміщенню пораненого у безпечне місце.
Дякуємо за проведення такого життєво важливого тренінгу Віталіні Пушкар, лікарю з медицини невідкладних станів БЦПМСД.
#Джура2024БучанськаМТГ #dzhura_2024 #джура_2024 #dzhura_2023 #джура_2023
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1701074981538-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1701075012040-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1701075022373-816x1088.jpg)