Сьогодні, 11.04.2024, джури середньої та старшої вікових груп пройшли навчання з домедичної медицини, який провела лікар з Медицини Невідкладних Станів, керівник гуртка з тактичної медицини Бучанський центр позашкільної роботи імені Андрія Куцевалова(БЦПР) Пушкар Віталіна Вікторівна. Тренінг проводився у декілька етапів: теоретичний курс та практичні відпрацювання.
Діти дізналися про ознаки кровотечі та кровоспинні засоби, джгути та важливі принципи роботи з ними, дії для зігрівання потерпілого при обмороженні та опіках всіх ступенів, а також загальну хронологію надання домедичної допомоги.
Також навчилися накладати джгут (турнікет), шину, робити пов’язки на рани, оцінювати свідомість постраждалого, здійснювати непрямий масаж серця.
#Джура2024БучанськаМТГ#dzhura_2024#джура_2024#dzhura_2023#джура_2023
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-1-876x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-1-870x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-738x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-799x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-1-1088x1042.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-872x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/7-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/8-816x1088.jpg)