З українськими військовими зустрілися старшокласники Бабинецької школи №13.
Ініціювали й організували зустріч вчитель англійської мови Оксана Добижа та 10-класниця Вікторія Пацеля.
Розпитували воїнів 60-ї мотопіхотної бригади 98-го батальйону 7 роти про солдатські будні, наступ та оборону. Попри складність теми, атмосфера була досить невимушеною.
І діти, і вчителі подякували українським воїнам за їхню мужність, силу волі та витривалість. За неймовірну ціну, яку вони щодня платять за незалежність нашої країни і кожного з нас!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336787617_1817005365347105_7759602005960302451_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337051732_224289446811958_6138221989606406745_n-1088x668.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336774355_6074656369277507_6295240078393144574_n-1088x724.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337261750_1022985289106047_461319460003788170_n-1088x732.jpg)