Засідання педагогічної спільноти вчителів природничо-математичних наук

від 10 вересня 2021 року

Присутні члени педагогічної спільноти:

1. Шкроб Н. П.
  2. Терніченко Є. В.
  3. Макарчук Н. М.
  4. Шляхтенко С. І.
  5. Дзюба Л. С.
  6. Кругляк О. А.

Керівник: Циганенко С. В.

Порядок денний

1. Затвердження плану роботи педагогічної спільноти вчителів природничо-математичного циклу на 2021-2022 н. р.
  2. Про ЗНО з математики, біології, хімії, географії за 2020-2021 навчальний рік.
  3. Дотримання критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів.
  4. Адаптація учнів 5-х класів. Особливості викладання навчальних предметів в 5 класі.

СЛУХАЛИ:

1. Циганенко С. В., який повідомив про завдання та план роботи педагогічної спільноти вчителів природничо-математичного циклу на 2021-2022 н. р. Було обговорено запропоновані завдання та план роботи вчителів природничо-математичного циклу на 2021-2022 н. р., зроблені відповідні корективи.
  2. Шкроб Н. П., яка зачитала методичні рекомендації про викладання навчальних предметів (лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-430 від 11.08.2020 «Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році»)
  3. Дзюба Л. С., яка ознайомила з критеріями оцінювання лабораторних та практичних робіт.
  4. Циганенко С. В., який повідомив про наслідки ЗНО з математики, фізики, та географії за 2020-2021 навчальний рік..

ВИСТУПИЛИ:

Циганенко С. В., з пропозицією розпочинати предметні тижні в продовж навчального року.

УХВАЛИЛИ:

1. Затвердити план роботи та задачі педагогічної спільноти вчителів на 2021-2022 н. р.
  2. Вчителям природничо-математичного циклу дотримуватися методичних рекомендацій у викладанні навчальних предметів.
  3. Дотримуватись критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів.
  4. Дотримуватись вимог до проведення лабораторних та практичних робіт.
  5. Використовувати інтерактивні технології під час викладання природничо-математичних дисциплін, провести протягом року предметні тижні.

Керівник                                                                           Циганенко С. В.

Секретар                                                                           Шкроб Н. П.

Засідання педагогічної спільноти вчителів природничо-математичних наук

від 22 жовтня 2021 року

Присутні члени педагогічної спільноти:

1. Шкроб Н. П.
  2. Терніченко Є. В.
  3. Макарчук Н. М.
  4. Шляхтенко С. І.
  5. Дзюба Л. С.
  6. Кругляк О. А.

Керівник: Циганенко С. В.

Порядок денний

1. Брейнстормінг «Вплив інноваційних технологій на особистість учня».
  2. Інноваційні технології на уроках математики.
  3. Планування тижня математичних наук.

СЛУХАЛИ:

1. Циганенко С. В., який ознайомив членів педагогічної спільноти вчителів природничо-математичних наук з новинками навчальної літератури.
  2. Терніченко Є. В., яка наголосила на обов’язковому використанні, на уроках математики, задач практичного змісту та практичної діяльності учнів.
  3. Кругляк О. А., який повідомив про особливості гейміфікації на уроках інформатики.

ВИСТУПИЛИ:

Вчителі педагогічної спільноти природничо-математичних наук, які вносили свої пропозиції щодо проведення предметних тижнів.

УХВАЛИЛИ:

1. Продовжувати використовувати інноваційні технології на уроках природничо-математичних наук.
  2. При складанні плану враховувати побажання членів спільноти природничо-математичних наук.
  3. Затвердити план роботи проведення предметних тижнів.