Кожна людина має завжди пам’ятати хто вона, звідки родом, де її коріння, кожна людина повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти
Сьогодні учні 5-А та 7-Б класів пригадали, що знають про рідну мову, позмагалися в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальних іграх-конкурсах знавців української мови “Мово українська, мово солов’їна” та “Країна мовних цікавинок”
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/385094297_3418143755167950_2926033438592745092_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/385306552_3418144435167882_7136032183996468874_n-1088x623.jpg)