Матеріально-технічна база навчального закладу включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі.261257789_2514214008723368_4058122593874530170_n

Матеріально-технічна база – необхідна умова функціонування Бабинецькый ЗЗСО І-ІІІ ст. №13 і реалізації цільової програми розвитку. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення закладу сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати навчально-виховну діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи і т.д.

Протягом 2020-2021 років за кошти місцевого бюджету було придбано:

• Офісне устаткування
  • Ноутбук
  • БПФ
  • Світильники – 20
  • Шкільні меблі для Нової української школи(шафи, осередки творчості, столи учнівські 2 -комплекти
  • Засоби навчання та обладнання для навчальних кабінетів Нової української школи
  • Дезинфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту
  • Спортивні товари та інвентар
  • Фарба
  • Обладнання та методичні матеріали для забезпечення супроводу дітей з ООП
  • Технічне обслуговування вогнегасників

Протягом 2021 року  за кошти місцевого бюджету було придбано:

• газонокасилку
  • меблі для НУШ (стінка, парти, осередок вчителя), ноутбук, флешки, принтер.
  • Технічне обслуговування вогнегасників
  • фарба
  • заміна підвіконня
  • миючі засоби та туалетний папір, рушнички