Під час зустрічі за круглим столом на тему “Сертифікація вчителів – місія якісних змін у системі освіти”, організованою управлінням Державної служби якості освіти у Київській області, на якій був присутній заступник Бучанського міського голови Сергій Шепетько, начальник управління Державної служби якості освіти у Київській області Лілія Кревська вручила Ользі Валентинівні Любімовій, вчителю початкових класів, Грамоту Бучанської районної державної (військової) адміністрації Київської області за вагомий внесок у культурно-освітній розвиток Бучанського району, сумлінну працю, високий професіоналізм, патріотизм, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня освіти.
Вітаємо Вас, Ольго Валентинівно! Зичимо творчої наснаги, вагомих та нових здобутків, досягнень у здійсненні задумів! Так тримати! Пишаємося Вами!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329787155_2190167427852269_1440367284659258345_n-816x1088.jpg)