“Увага! Діти на дорозі!”

Сьогодні питання безпечного пересування школярів стоїть вкрай гостро та актуально, тому учні 2-Б класу, активно долучалися до різноманітних заходів, спрямованих на формування відповідального ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих на дорозі.

4-А клас разом із класним керівником Ольгою Любімовою активно долучився до місячника дорожнього руху “Увага! Діти на дорогах”.

Під час занять учні переглянули мультфільм “Мандрівка до країни дорожнього руху”, в ігровій формі виконали завдання на дорожню тематику, зробили фото і згадали, що означає дорожні знаки та отримали посвідчення “Я-знавець правил дорожнього руху”.

У учнів сформовані стійкі навички безпечної поведінки на дорозі. Адже безпека кожного з нас залежить від нас самих!

Діти! Будьте уважними і дисциплінованими! Вивчайте правила дорожнього руху і пояснюйте їх своїм молодшим друзям!