«Будьмо мужніми, збережемо Україну — збережемо себе»

Саме під таким гаслом 23 січня 2015 року наша школа зустрічала дорогих нам гостей — славних захисників нашої держави,  мужніх земляків — воїнів АТО: Костецького Вячеслава Павловича, Лосенка Ігора Петровича, Чернявського Артура Віталійовича.
Допомога та підтримка словом інколи далеко не менш важлива, ніж допомога матеріальна.Наші хлопці, які сьогодні на фронті щодня ризикують життям заради кожного з нас, чекають вістей з дому ще більш палко, ніж бронежилетів чи касок. Отже, педагогічний колектив та учні нашої школи також вирішили подякувати захисникам мирного неба, які ставкою «ціною у власне  життя» оберігають наші домівки від війни.

image (20)

 

Учні 7 класу на чолі з вчителем історії Масальською С.Я. підготували виступ присвячений Дню Соборності України. Музичний колектив «Червоні маки» під керівництвом вчителя музичного мистецтва Миколаєнко В.С. порадував гостей патріотичною піснею «Про Україну» (слова і музика Наталії Май). Щоб підтримати бойовий дух наших АТОвців та висловити свою вдячність, учениці Кравчук Катерина та Борхаленко Яна продекламували гостям власні поезії. Кравчук Катерина, учениця 11 класу, виконала вірш «Ми ж українці, ми ж одна сім’я», який дівчина написала під впливом сьогодення. Борхаленко Яна, учениця 8 класу, продекламувала вірш «Живе і вічно житеме країна…», який увійшов до першої збірки юної поетеси «Моя муза на крилах свободи».  У кожному рядку вірша звучав біль за рідну сплюндровану землю, за народ, що змушений протистояти ворогові. Учні школи намалювали малюнки, написали листи з побажаннями здоров’я, мужності, перемоги нашим воякам. Із побажаннями якнайшвидшого повернення додому учениця 6 класу Федієнко Аліна прочитала «Молитву за солдата». Після виступу учні спілкувалися із нашими гостями, які підготували для юних патріотів справжні повчальні історії. По закінченню зустрічі діти довго не відходили від воїнів АТО.  Вони  бажали нашим хлопцям перемоги та просили переказувати солдатам, які зараз на передовій, повернутися додому живими!

Ми безмежно вдячні нашим землякам за те, що вони не змогли стояти осторонь і стали на захист мирних жителів та кордонів України.

І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.
image (15)

 
image (2)

 
image (10)

image (5)

image (7)

image (8)

image (25)

image (17)