До «Дня емоцій» в закладі освіти було проведено низку заходів , адже більшість психологів світу вважають, що душевне здоров’я людини залежить не стільки від подій, що відбуваються у нашому житті, скільки від реакції на них. Саме тому кожному з нас необхідно навчитись керувати власним емоційним станом. Лише позитивний підхід до вирішення життєвих проблем, уміння виявити свої відчуття, дбайливе відношення до всіх, хто нас оточує – рецепт гарного самопочуття.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/342183002_1379540819510211_8076044551456049118_n.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/342219562_1179760262684598_4989091632340845856_n.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/342512977_177545385195865_4623550288978101566_n.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/342518491_126895203700302_5069699637120480885_n-630x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/342523810_602623034909807_6442238623149512432_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/342524579_481059954152118_5614279030574976386_n-1036x1088.jpg)