bez-imeni123_5bec325daae13

План роботи Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів на зимові канікули

 

1. Шкільний етап  Всеукраїнського конкурсучнівських робіт «Обєднаймося ж, брати мої!»  —

1-4 класи відповідальний Кравченко Л.В.

5-9 класи відповідальний Германчук Р.Ю.

2. 03.01 — 10.00  — Районні змагання з баскетболу 3х3 (2001 р.н.) відповідальний Костецький П.Д.

3. 0401 — 10.00  — Районні змагання з баскетболу 3х3 (2004 р.н.) відповідальний Костецький П.Д.

4. 03.01. Екскурсія на ялинкову фабрику смт. Клавдієво  1-4 класи  Шома О.М., Бриль О.В.

5. 09.01. Районний фестиваль «Таланти багатодітної родини »  відповідальний Шома А.А.

План роботи бібліотеки на новорічні свята
№ п/п Дата Назва заходу Відповідальний
1 03/01/2019 Робота з сумарними книгами обліку підручників та основного фонду Самусенко А.В.
 2 04/01/2019 Cписання художньої літератури Самусенко А.В.
 3 08/01/2019 Перегляд мультфільму «Різдвяна пісня у прозі»            (за мотивами однойменної повісті Ч. Діккенса),              5 – 9 класи Самусенко А.В.
 4 09/01/2019 Робота читального залу шкільної бібліотеки Самусенко А.В.
5 10/01/2019 Голосне читання соціальної повісті Л.Ніцой «Зомба» (історія про милосердя), (2-4 класи) Самусенко А.В.
 6 11/01/2019 Перегляд фільму за однойменним твором                     Н.В. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки»,                          6 – 10 класи Самусенко А.В.

План роботи гуртків на новорічні свята

Гурток «Умілі рученята»  керівник Мілевська І.В.
02.01- 11.00 для учнів 1-4 класів
04.01.-11.00 для учнів 1-4 класів
08.01.-11.00 для учнів 1-4 класів 
Гурток «Червоні маки» керівник Шома А.А.
02.01. — 10.00 — для учнів 1-4 класів
04.01. — 10.00 — для учнів 5-9 класів
08.01. — 10.00 — для учнів 1-4 класів
10.01. — 10.00 — для учнів 5-9 класів
 
Футбол  відповідальний Литвиненко А.О.
03.01 -10.00
08.01 — 10.00
10.01 — 10.00
  Гурток танці  відповідальна Катерина Олександрівна04.01

12.00-13.00 1-2 класи

13.00-14.00 — 3-4 класи

14.00-15.00 — 5-9 класи

08.01

12.00-13.00 1-2 класи

13.00-14.00 — 3-4 класи

14.00-15.00 — 5-9 класи

11.01

12.00-13.00 1-2 класи

13.00-14.00 — 3-4 класи

14.00-15.00 — 5-9 класи

Малювання 

вівторок, четвер  13.30- 16.30

Розклад гуртків  та факультативів для учнів 1-9 класів на 2018-2019 н.р

Фінансова грамотність

Каліграфія

Психологія спілкування

Курс за вибором «Російська мова»

Танці вівторок, п»ятниця

12.00-13.00 1-2 класи

13.00-14.00 — 3-4 класи

14.00-15.00 — 5-9 класи

Малювання 

вівторок, четвер  13.30- 16.30

ХОР

середа, понеділок 13.00-15.00