На  01.06.2021 до 1-х класів зараховано 46 учнів

44 Щелкунов
 45 Яковенко
 46 Ярмоленко

Разночинаємо прийом документів до 1-их класів у 2021 році!

СПРОМОЖНІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ:

перші класи — 60 осіб, відповідно до санітарно-гігієнічних норм (2 класb)

Відповідно до наказу відділу освіти  Бучанської міської ради «Про порядок прийому документів та зарахування дітей Бучанської міської об’єднаної територіальної громади до 1-их класів у 2021 році»

НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ МАЮТЬ ПРАВО ДІТИ:

• що проживають на території обслуговування закладу;
  • брати/сестри яких навчаються в нашому закладі;
  • батьки яких працюють в даному закладі освіти.

ЗАЯВИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЗА НАЯВНОСТІ НАСТУПНИХ ДОКУМЕНТІВ:

• копія свідоцтва про народження (під час подання копії пред’являється оригінал документа);
  • медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о; № 063 (карта щеплень).
  • при поданні заяви пред’являється документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу, реквізити якого вказуються в заяві.

(при собі мати ручку)

ПРИЙМАЄТЬСЯ ПОВНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ!!!

(За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає згідно з вимогами законодавства особа, яка їх подає.)

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ОСІБ ДЛЯ НАДАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ БАТЬКАМ:

Телефон відповідальної особи для надання консультацій батькам з питань прийому до школи: 0679325931

ГРАФІК ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ

з 12.04 по 31.05.2021 р. з 09.00 до 16.00 год.

Усі відвідувачі, під час подачі документів, мають дотримуватися

ПРАВИЛ  ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ З ДОТРИМАННЯМ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНИХ ВИМОГ

1. Перед входом до закладу необхідно одягнути захисну маску. Обробити руки антисептиком.
  2. Відвідувачі можуть перебувати у приміщенні закладу тільки у захисній масці.
  3. Вхід до закладу для подачі документів відбувається тільки за запрошенням чергового ( не більше 1 особи).
  4. Перед входом до закладу вимірюється температура.
  5. Забороняється подача документів для осіб з ознаками респіраторних захворювань.
  6. Безпечна відстань між людьми має бути не меншою за 1,5 метра.
  7. При собі мати ручку для написання заяви.
    • З 12 квітня по 31 травня 2021 року
    Першочергово до 1-их класів зараховуються діти, які мають право першочергового зарахування до школи:
     дитина проживає на території обслуговування закладу освіти, і це підтверджується одним із необхідних документами;
     рідні брати та сестри дітей, які вже навчаються у цьому закладі освіти;
     діти співробітників цього закладу освіти;
     діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти.
    Щоб дитину зарахували до 1-го класу, один із батьків до 31 травня 2021 року має особисто (без присутності дитини) подати керівнику закладу освіти, який обслуговує територію проживання дитини, заяву про зарахування. Разом із собою потрібно мати такі документи:
     паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків, або осіб, які їх замінюють);
     копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу;
     оригінал або копію медичної довідки за формою №086-1/о та форму № 063/о «Карта профілактичних щеплень»;
     документ, який підтверджує місце проживання дитини або одного з батьків чи законних представників (п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/684-2017-%D0%BF#Text).
    Цей документ подається, якщо дитина претендує на зарахування в заклад освіти, що обслуговує її територію проживання. Якщо дитина претендує на вільні місця, такий документ не подається.
     Оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини подається за наявності та за бажанням одного з батьків.
    Цей документ необхідний, якщо дитина має особливі освітні потреби і для її навчання потрібно створити інклюзивний клас.