Попередня реєстрація

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом документів для учнів майбутніх перших класів в Бабинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів  на 2020/2021 навчальний рік  прводиться з 22.06 по 01.07.2020.

Прийом учнів до 1 класу на 2020\2021 навчальний рік регламентується такими документами:
 НАКАЗ про  територію обслуговування  Територія обслуговування
Прийом документів до Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів і розпочнеться після завершення карантину, онлайн документи ми приймати не будемо.
Територія обслуговування нашої школи — селище Бабинці, с. Буда — Бабинецька. Діти, які проживають на цій території, мають право на першочергове зарахування.
Школа має спроможність набрати 60 учнів у дваперших класи.
Нагадуємо алгоритм зарахування (дати озвучимо після завершення карантину):
•До ??.??.2020 один з батьків (з пред’явленням документа, що посвідчує його особу) особисто подає до школи такі документи:
  • заяву встановленого зразка
  • копію свідоцтва про народження дитини з пред’явленням оригіналу
  • медичну довідку за формою 086-1-о
  • у разі потреби та за бажанням батьків інші документи, які підтверджують особливі освітні потреби дитини
  • за бажанням батьків можуть бути пред’явлені документи, які підтверджують проживання дитини на території обслуговування школи
•З ?? по ?? червня заяви не приймаються.
•Якщо станом на ??.??.2020 кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у перших класах, ??.??.2020 видається наказ про зарахування усіх дітей.
•Якщо станом на ??.??.2020 кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у перших класах, зарахування дітей відбувається за такими правилами:
1)до ??.??.2020 включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти;
2)до ??.??.2020 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування, процедура проведення якого розробляється відповідно до наказу МОН № 367 від 16.04.2018, схвалюється педагогічною радою закладу освіти та затверджується директором;
•Після ??.??.2020 зарахування на вільні місця відбувається у такому порядку: до початку навчального року – діти, які мають право на першочергове зарахування (тобто ті, хто проживає на території обслуговування); впродовж навчального року – у порядку надходження заяв про зарахування.